1

Temat: Gdzie zrobię badanie usg w Warszawie?

Cześć! Witam was:) znajomy poradził mi, żebym zrobił sobie usg kolana, bo od jakiegoś czasu mi tam strzyka i ogólnie boli:/ najchętniej poszedłbym prywatnie, żeby nie musieć czekać w kolejce, ale nie znam za bardzo przychodni, które mogłyby mi pomóc. Polecicie jakąś?

2

Odp: Gdzie zrobię badanie usg w Warszawie?

Ja miesiąc temu robiłem usg kolana tutaj macromedica.pl/badania-usg-warszawa/ wyszło że mam uszkodzone więzadła, teraz zastanawiam się, co z tym dalej zrobić:/ mam nadzieje, że nie skończy się to operacją.

3

Jak kolano to może przy okazji umów się od razu do reumatologa, bo może boli Cię na tej płaszczyźnie. Polecam również reumatologa z tej przychodni http://macromedica.pl/reumatolog-warszawa/ mnie tak bolało kolano niestety i ogólnie miałam problem ze stawami, dopiero reumatolog stamtąd mi pomógł.

4

Ale wiecie co, po prawdzie to jak przyjdzie czekać na wizytę w publicznej placówce to idzie się pochlastać:/ moja żona u reumatologa właśnie została zapisana na za 7 miesięcy!! wyobrażacie sobie? kobieta nie może zgiąć kolana bez bólu a tam jej mówią „proszę przyjść za 7 miesiący”:/

5

Dlatego najlepiej od razu iść prywatnie. tylko niestety nie każdego na to stać.