Temat: Szamba betonowe w Sandomierzu, co poelcacie?

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!!! Zakładam ten wątek, ponieważ szukam firmy, która zajmuje sie budową betonowych zbiorników na nieczystości. Mieszkam w Sandomierzu i niestety nie mam możliwości korzystania z kanalizacji miejskiej. Jestem zmuszony do założenia szamba w gospodarstwie indywidualnym. Ponieważ pierwszy raz w życiu będę zajmował się sprawą tego typu, bardzo proszę, polećccie mi jakieś firmy. Osoby doświadczone proszę również o jakies wskazówki i porady w temacie. Pozdrawiam!!!

2

Odp: Szamba betonowe w Sandomierzu, co poelcacie?

Witam. Budowa szamba to wbrew pozorom proces, podczas którego spełnić należy szereg warunków. Bardzo ważna jest bezpieczna eksploatacja zbiornika i jego regularne opróżnianie. Należy pamiętać o odpowiednio zamontowanej rurze wywiewnej, która umożliwi prawidłową cyrkulację powietrza. Zgodnie z prawem, szambo powinno byc wybudowane w odleglosci 5 metro od kolejnego budynku i 15 metrow od studni. Ponadto nie może być blizej niz 7 metrów od drogi albo od dzialki. Wszelkie odstepstwa od tych liczb w szczegolnych przypadkach moga byc zastosowane tylko z odpowiednią zgodą urzędu gminy i inspektora sanitarnego.

3

Dziękuje za przydatne informacje!! A czy ktoś poleci jakąś firmę??

4

Witajcie, podbijam pytanie. JA również szukam firmy, która zrobi betonowe szambo ale w Tarnowie smile

5

Witam pięknie. JA osobiście polecam http://sandomierz.fabeton.pl/. Firma istnieje na rynku już długoo, ma wieloletnie doświadczenie i z tego, co wiem to naprawdę specjalistyczny sprzęt. Mój brat budował szambo betonowe w Sandomierzu, w domku jednorodzinnym i bardzo sobie chwalił za dobre ceny i fachowe wykonanie szamba.

6

Ponieważ padło zapytanie o Tarnowo, to również się wypowiem, bo akurat stamtąd pochodzę big_smile Prawda, że dużo się tu u nas zmienilo w ostatnim czasie, zwłaszcza dzięki środkom z UE. Niestety kanalizacja wymaga wymiana, to fakt. http://tarnow.fabeton.pl/– to firma, którą znaleźli moi rodzice i za jej pośrednictwem będą budowali szambo betonowe w Tarnowie. Podaję link, sprawdz sobie, oferte wink

7

Dzięki!