Temat: Chusteczki Orgasm Control – czy są skuteczne?

Witam wszystkich, którzy lubią seks. Ja uwielbiam, ale ostatnio zauważylem, że trochę słabiej u mnie z wytrzymałością. Szzcytuje zdecydowanie szybciej niż wcześniej i nie jest to może aż tak bardzo zauważalne, ale czemu nie pobawić się nieco dłużej. Trafiłem na chusteczki opóźniające wytrysk i chciałem zapytać, czy panowie stosowaliście ten produkt i czy jest on skuteczny?

2

Odp: Chusteczki Orgasm Control – czy są skuteczne?

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz smile)) Hehe, jest skuteczny i mogę to potwierdzić na własnej skorze. Z szybkim kończeniem to ja miałem już problem od czasów liceum i jakoś wstydziłem się pójść do lekarza. Diagnozy stawiałem sobie sam, a faktycznie pomogły mi dopiero wspomniane chusteczki. Teraz w końcu czuję, że dużo więcej mogę.

3

No ja akurat w czasie nauki w liceum takich problemów nie miałem smile)) Z tego też powodu nie narzekałem na brak powodzenia u dziewczyn...

Chusteczki są bardzo skuteczne nie tylko w przypadku wytrysku, ale także poziomu erekcji. To ważne, bo często preparaty których używaliśmy wcześniej powodowały spadek ukrwienia członka, a tym samym dłuższą przerwę w seksie. Tutaj jest zupełnie inaczej, bo chusteczka jeszcze bardziej wzmaga stopień podniecenia, a co się z tym wiaze to nie muszę chyba mówić.

5

No nie musisz wiadomo o co chodzi. Mój facet używa chusteczki Orgasm Control przy każdym zbliżeniu, a to dlatego, że lubimy jeszcze dłużej. Nie mielismy z tym nigdy problemu, ale lubimy być w sypialni tak długo jak jest to możliwe. A chusteczki Orgasm Control zapewniają nam długie minuty zabawy.

6

A jak jesteście głośno, to i pewnie sąsiedzi nieźle się bawią...

7

Hehe, kto wie w bloku na pewno byłoby słychać to i owo, ale jak mieszkasz w domu jednorodzinnym i to jeszcze bez dzieci, to można sobie pozwolić na głośną miłość i sąsiedzi na pewno nie usłyszą.

8

O to coś dla mnie, też mam takie problemy i z lekarzm krucho na taką przypadłość. Muszę wypróbować te chustki.