1

Temat: Gdzie kupię dobrą siatkę zgrzewaną?

Hej, tak jak w temacie już napisałem poszukuję sitki ogrodzeniowej, najlepiej zgrzewanej dobrej firmy. Co możecie mi polecić? Jakich producentów wybieracie? Znacie jakieś sklepy, w których mogę ją zamówić?

2

Odp: Gdzie kupię dobrą siatkę zgrzewaną?

Ja osobiście korzystałem kiedyś z oferty jednej z olsztyńskich firm. Przejrzałem ofertę, zobaczyłem, że jest u nich siatka zgrzewana i zamówiłem parę metrów. Wykorzystałem ją do ogrodzenia przestrzeni za domem, żeby mi się dzieciaki nie kręciły przy sprzętach garażowych i jest bardzo zadowolony. Zdaje się, że zamawiałem w tym sklepie http://sklep.metalzbyt.com.pl/313-siatki-ogrodzeniowe - wybór jest, dostawa też jest, więc nie ma co się zastanawiać.

3

Dzięki, właśnie o takie siatki mi chodziło. To jeszcze dopytam, czy sądzisz, że mogę na początek ogrodzić nimi całą posiadłość, czy raczej nie będzie to za dobrze wyglądać? W planach mam zabudowę murowaną, ale to też wymaga większego nakładu gotówki, a siatka zgrzewana wydaje się być świetną opcją.

4

Według mnie jak najbardziej możesz. Tego typu ogrodzenia są nie tylko trwałe - masz opcję wyboru różnej wagi i szerokości oczek - ale także bardzo estetyczne. Jak dla mnie śmiało możesz ogradzać całe podwórze.

5

Wielkie dzięki za pomoc. Też tak myślę, ale wolałem się upewnić poprzez opinię osoby trzeciej. Jeszcze raz dzięki.