1

Temat: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Witajcie. Niedługo zakładam swoje biuro. Do tej pory pracowałam jedynie w domu, jednak zdecydowałam się poszerzyć swoją działalność. Obecnie będę zatrudniać kilku pracowników. I zastanawiam się, w jaki sposób zaopatrzyć swoje biuro? Wydaje mi się, że powinnam postawić najpierw na sprzęt, bo to w końcu na nich będziemy pracować. W jakie laptopy warto zainwestować?

2

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Moim zdaniem do biura najlepiej sprawdza się laptopy, które będą solidne i wytrzymałe. Fajnie, gdyby też były odporne na wodę, bo wiadomo, że kawa czasem może się wylać. My u nas mamy Laptopy HP – ProBook. Moim zdaniem będą w porządku. Mają wygodną klawiaturę, na której łatwo się pisze, mają prosty wygląd, ale naprawdę niezłe parametry. Na pewno będą wystarczające. Kupisz je chociażby tutaj: https://mct-sklep.pl/probook-c4575 i możesz wybrać najlepszy dla siebie.

3

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Ja się chyba z Tobą nie zgodzę. Dla mnie dużo lepsze są ProBook 470 - laptopy HP, bo działają nawet 11 godzin na samej baterii i wi-fi, a to jest bardzo ważne. Działają praktycznie bezgłośnie, więc nie przeszkadza się współpracownikom. No i moim zdaniem są też ładniejsze. Zobacz sobie: mct-sklep.pl/probook-470-c4579, ale chyba są nieco bardziej „delikatne”.

4

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Ale chyba nie o wygląd chodzi tylko o ogólna ocenę i techniczne aspekty?

5

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Kolega powyżej ma rację. Chociaż ja bym nie doradzał żadnych z tych laptopów, o których Wy pisaliście. Nie wiem, czy one wytrzymają intensywną pracę. Sprawdź sobie: www.mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-c4549, bo ThinkPad Yoga 260 to typowy biznesowy laptop. Mają ekran dotykowy i właściwie to dwa urządzenia mobilne w jednym: tablet i laptop. Kup chociaż dla siebie taki model, bo na pewno będzie przydatny dla Ciebie, jako szefowej.

6

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

Dzięki Wam wszystkim za pomoc! Chyba już wiem no, co się zdecyduję! Zapomniałam Wam chyba napisać, że cena też była dla mnie ważna smile.

7

Odp: Urządzanie biura – od czego zacząć?

W tym sklepie masz akurat modele z różnych półek cenowych.