Temat: Poszukiwany serwis w Poznaniu - regeneracja belki Peugeot 206.

Poszukuję w Poznaniu serwisu aut, najlepiej francuskich jak Peugeot, w którym wymienią albo naprawią mi tylną belkę. Od jakiegoś czasu samochód nie jeździ dobrze i słychać, że coś z tyłu skacze i stukocze. Wydaje mi się, że to belka, dlatego poszukuję serwisu, w którym zajmą się tą usterką. Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie się zgłosić?

2

Odp: Poszukiwany serwis w Poznaniu - regeneracja belki Peugeot 206.

Podobnie jak ty jeżdżę Peugeotem 206 i też miałem problem z belką. Co prawda nie jestem w Wielkopolski, ale akurat problem wystąpił na trasie - stukało mi przy tylnej ośce i zawieszenie z tyłu trochę opadło - i musiałem na szybko kogoś znaleźć. Jak się okazało trafiłem na świetnych specjalistów, którzy wiedzą jak się obchodzić z francuskim autami. Szukałem w Internecie regeneracja belki Peugeot 206 Poznań i znalazło mi serwis aut francuskich jak Peugeot, Citroen i Renault. W razie czego tutaj masz link dokładnie do tej usługi serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. Ja mogę ich z pełną odpowiedzialnością polecić.

3

Niestety, ale problem z tylną belką we francuzach występuje często u nas, ze względu na polskie drogi. W serwisie, o którym wspomniał kolega wyżej zajmują się tylko tymi autami, dlatego też ich usługi są na tak wysokim poziomie. Ja także korzystałem z ich usług jak żona zauważyła, ze tylna część auta, jego zawieszenie jest znacznie obniżone względem przedniego i dodatkowo miałem problemy z amortyzacją, nie czułem jej wsparcia i słyszałem delikatne skrzypienie. Jak już tylna oś zaczęła stukać to stwierdziłem, że czas zajrzeć do serwisu i się nie pomyliłem. Pracownicy podeszli bardzo profesjonalnie i fachowo do tematu i teraz moje auto jeździ jak nowe.

4

Wielkie dzięki Panowie. Widzę, że nie jestem jedyny, któremu stukocze, piszczy i skrzeczy wszystko. Chyba jak najszybciej wybiorę się do nich po nową belkę. Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy się na tym znają i mi pomogą.