1

Temat: Ciekawe warsztaty z robotyki na Pomorzu.

Rozglądam się za kimś, kto byłby w stanie zorganizować pokazy z robotyki w naszej szkole podstawowej na Pomorzu. Moglibyście kogoś polecić? Zależy nam najbardziej na dobrym podejściu do uczniów, by prowadzący znali się na rzeczy i potrafili zainteresować nawet tych „niesfornych”, którzy miewają problemy z koncentracją… By było zabawnie i poważnie jednocześnie. Rozumiecie?:)

2

Odp: Ciekawe warsztaty z robotyki na Pomorzu.

Jasne, że rozumiem. Ja w swojej klasie mam kilkoro takich bardzo niesfornych i ciężko jest ich ogarnąć, ale na ostatnich warsztatach z robotyki byli tak grzeczni, że byłam w prawdziwym szoku.;p Podejście prowadzących ma ogromne znaczenie. I pewnie to, że pojawił się ktoś nowy, kogo można sobie posłuchać, a nie ciągle ta sama pani.;p

3

A kto konkretnie te warsztaty organizował? Też jestem ciekaw i rozglądam się za jakąś dobrą ofertą.

4

No tak, zapomniałam napisać.;) Zerknijcie sobie na stronę internetową http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/war … -robotyki/. Opisują tam swoje warsztaty z robotyki dla dzieci, działają też na terenie Pomorza. Polecam i życzę dobrej zabawy.:)

5

Też znam ich ofertę, robią u nas kursy z programowania. Zdecydowanie można polecić, taka forma nauki przez zabawę. Super.

6

Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze! Skorzystamy, mają ciekawe propozycje.