Temat: Poduszki dekoracyjne.

cześć wszystkim! Lubicie bawić się w aranzacje wnetrz?:) ja bardzo i ostatnio zastanawiam się nad rola dekoracyjnych poduszek. Macie takie? Co myslicie? Wazne czy nie? i na przykład gdzie jest ta granica miedzy udekorowaniem pokoju, a przesadzeniem i zagraceniem go?:p

Odp: Poduszki dekoracyjne.

hej! Oczywiście, że co za dużo to niezdrowo i trzeba się opamiętać.;) ale generalnie poduszki są bardzo ważne, bo i praktyczne, i estetyczne. Jak dla mnie jaśki dekoracyjne to podstawa każdego przytulnego pokoju i warto o nich pamiętać.:) ostatnio jak przeglądałam sobie różne oferty to trafiłam na stronę internetową blackcatdesign.com.pl/p/1586/1857/okragla-piekna-poduszka-z-zakladkami-i-marszczeniami-jane--poduszki-dekoracyjne.html - może znajdziesz coś dla siebie? Bardzo oryginalne propozycje.:) jak będę robić kolejne zakupy to wezmę sobie takie okrągłe poduszki.

3

Odp: Poduszki dekoracyjne.

moja koleżanka kupowała u tej firmy eleganckie materiały w kwiatowe wzory i naprawdę świetnie udekorowała nimi swój pokój.;) nie zapłaciła wcale dużo jak na takie profesjonalne efekty. mnie bardziej interesowała ostatnio tkanina odporna na plamy – no bo dekoracja dekoracją, ale jeszcze trzeba utrzymać ją w jak najlepszym stanie przez dłuższy czas.:)

4

Odp: Poduszki dekoracyjne.

oczywiście, że poduszki to ważny element dekoracji, to taki końcowy akcent, jak kropka nad i.;)