Temat: W jaki sposób udekorować ściany?

Cześć! Mam pytanie – jakim sposobem można udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się dlatego, gdyż w końcu zakończyliśmy remont i aktualnie przyszedł czas na aranżację odmalowanych wnętrz. Macie jakieś pomysły? Czy na przykład lustra stylizowane to korzystne rozwiązanie? Oczekuje na uwagi!

2

Odp: W jaki sposób udekorować ściany?

Dobranie dekoracji do domu to trudny temat. Niedawno żona nabyła duże lustra srebrne. Oczywiście są bardzo ładne, lecz po raz kolejny nie konsultowała tego ze mną! Przecież ja bym z przyjemnością także coś podobierał do przedpokoju czy sypialni! Jednak jak dotąd nie miałem do tego okazji...

3

Kocham odwiedzać XIW wieczne dworki! Wyjątkowe meble czy też elementy dekoracyjne w ich salach dają mi okazję choć w wyobraźni przenieść się do dawnych czasów. Sama mieszkam w bloku, ale staram się jak mogę, aby moje pokoje, chociaż za pomocą dodatków, przywoływały te pałacowe klimaty. Całe szczęście dziś w sklepach jest okazja odnaleźć sporo ciekawych rozwiązań!

4

Styl w którym jest urządzony nasz dom zależy w głównej mierze od dobieranych dodatków. Pojedyncze przedmioty – czy to zamontowane na ścianach czy też ustawione w wybranych miejscach, nadawać będą określonego charakteru. I dlatego mając to na uwadze, jakiś czas temu zakupiłam niezwykle atrakcyjne lustra dekoracyjne do salonu. Obecnie jego wnętrze wygląda jeszcze korzystnej! Evolution Home to e-sklep, w jakim znalazłam sobie lustro – szczerze polecam przejrzenie ich strony http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4

5

Naprawdę dziękuję za wszystkie opinie. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że tak błyskawicznie odezwaliście się na mój wpis. Bez wątpienia rozważę wszystkie propozycje, co poniektóre są nad wyraz interesujące! A w ogóle to ciesze się, iż inni również mają takie dekoracyjne wątpliwości. Gdy już coś wybiorę, dam znać. Pozdrawiam serdecznie – hej!