Temat: Poszukuję firmy specjalizującej się w SEO – Lublin i okolice. Tylko sprawdzone oferty!

Witajcie, Może na tym forum ktoś mi pomoże. Nie mam już siły szukać – a pilnie potrzebuję nowej firmy do SEO. Mam do pozycjonowania stronę firmy (Lublin) – już dwie agencje nie dały rady. Ciągle słysze, że pozycjonowanie trwa itd. a płacę niemały abonament za brak pozycji!
Znacie kogoś kto to ogarnie?

2

Odp: Poszukuję firmy specjalizującej się w SEO – Lublin i okolice. Tylko sprawdzone oferty!

Cześć, byłam w podobnej sytuacji 2 lata temu – po przejściach z innymi agencjami podjęłam ostatnią próbę z Grupą Tense i to był strzał w 10! Od 2 lat naprawdę mam świetne pozycje właśnie w Lublinie i czuję, że pozycjonowanie mojej strony postępuje. Najlepsze jest to, że w sumie mam Doradcę Klienta ale też rozmawiam cały czas bezpośrednio z pozycjonerem od mojej strony. Świetna sprawa – w poprzednich firmach tak nie było. Aha, tutaj masz linki bezpośredni do ich oferty właśnie dla Lublina: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/. Polecam!
PS. Jak coś to powołaj się na mnie (moją domenę wysyłam na priv:))

3

Odp: Poszukuję firmy specjalizującej się w SEO – Lublin i okolice. Tylko sprawdzone oferty!

Super, dzięki! O to mi chodziło. Odezwę się jeszcze na priv:)

4

Nie ma sprawy wink