Temat: Czy kremy wyszczuplające działają?

Zwykle podchodziłam do tego sceptycznie ale od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zadbania o swoją sylwetkę wszelkimi dostępnymi metodami i nie wiem czy nie postawić też na takie kosmetyki

Odp: Czy kremy wyszczuplające działają?

Jak będziesz je stosować jako dodatek do diety, ćwiczeń i może ewentualnie czegoś jeszcze to możesz liczyć na sukces. Ale jak ktoś leży na kanapie, wcina chipsy i liczy że od smarowania mu coś schudnie to się przeliczy

3

Tak to wiadomo że nie

4

Ja tam w ogóle w to nie wierzę. Jakby to było możliwe to by każdy chodził szczupły. Niby jak tłuszcz ma zostać spalony przez krem… już bardziej wierzę w jakieś zabiegi medyczny estetycznej, jakieś ultradźwięki które rozbijają tłuszcz czy coś ale to jest horrendalnie drogie

5

Wiele osób nie wierzy w moc takich kremów a wystarczy poczytać o ich działaniu żeby skumać że one mogą naprawdę działać. Przede wszystkim one nie odchudzą tak jak dieta czy ćwiczenia, ich zadaniem jest przede wszystkim ujędrnianie skóry a przecież wtedy wygląda się szczuplej niż wtedy jak skóra jest sflaczała i wszystko wisi. Poza tym zawarta w nich na przykład kofeina może spalać tkankę tłuszczową choć oczywisćie jest to cienka warstwa podskórna a nie wielkie fałdy tłuszczu

6

Myślę że warto spróbować

7

Jasne, zwłaszcza że kremy wyszczuplające mogą też mieć wiele innych działań co widać tutaj https://www.aptekamini.pl/category/derm … e-sylwetki, na przykład świetnie wygładzają skórę a wtedy też ciało wygląda lepiej. I pomagają ją ujędrniać a to ważne jak się chudnie bo nawet jak straci się tłuszcz a skóra nie jest jędrna to nei wygląda się fajnie i szczupło

8

To nie wiem czemu jak napisałam każdy nie jest piękny i szczupły

9

Pewnie dlatego że wiele osób tak jak ty nawet nie zadaje sobie trudu żeby spróbować takich produktów. I dlatego że same cudów nie zdziałają, i dlatego że samo wcieranie też wymaga sporo samozaparcia którego wielu osobom brakuje

10

Oj tak, i to głównie przecież z braku silnej woli w większości przypadków powstaje nadwaga. I utrzymuje się

11

W każdym razie polecam spróbować tych kremów z Apteki Mini, to dobre dermokosmetyki i jest duża szansa że pomogą

12

Spróbuję smile