Temat: Gdzie kupujecie prześcieradął dla dzieci?

Witajcie założyłąm forum poniewąż chciałam zasięgnąc opinii ,a właściwie to rad innych mam na temat tego ,gdzie kupują prześcieradła dla swoich dzieci. Ja mam w zamiarze zakupić dla swojego skarba ,ale chce ,żeby było to ciepłe i porządne prześcieradło ,także jeśłi będziecie skore napisac coś to będe wdzięczna.

Odp: Gdzie kupujecie prześcieradął dla dzieci?

Witaj Kochana ja dla mojego skarba kupiłam prześcieradło tutaj: https://wyprawkowy.pl/przescieradla-104. Jestem zniego zadowolona. Moje dziecko ma je już o ile się nie myle od chyba bodajrze pół roku i na razie wygląda jak nowe ze sklepu ,oby tak dalej.

3

Ja również tam kupiłąm juz nie pierwszy raz i jestem muszę wma powiedziec że jestem bardzo zadwolonoa. Na początku byłam nie ufna ,co do skelpów internetowych poniewaz bałam sie ,że wszystko ,co widze jest fikcją ,a ktoś może chcieć mnie oszukać ,ale ten sklep przekonał mnie ,że tak nie jest i ,że tak to wszystko nie funkcjonuje. Także polecam produkty z tamtąd ,a przedewszystkim prześcieradłą.

4

Ja na przykład przepraszam ,że się wtrącam ,ale teśż chciałabym kupic dobre prześcieradło dla mojego synka i również słyszałam o tej stronie ,ale mam prośbę może ktoś kto zna sie na materiałach ,szczególnie dla dzieci będzie skory cos napisać tutaj dla nas martwiącyhc się mam.

5

Podłanczam się pod pytanie też bym chętnie przeczytała coś takiego na teamt pościeli ubranek i przede wszystkim prześcieradeł dla maluszków. Pozdrawiam.

6

Hej to ja z góry mówię ,że nie jestem jakims tam wielkim znawcą ,ale z tego ,co wiem postaram się coś napisać dla wszystkich mam : ) smile. Otóż tak zawsze warto zwracać uwage na producenta to taki pierwszy mały kroczek. Następnie na atesty ,to znaczy ,czy jest dajmy na to hipoalergiczna itp to może byc ważne bo skóra dziecka jest wrażliwa szczególnie dziecka ,które jest alergikiem ,a jak wiemy coraz więcej takich maluszków. Dlatego warto zadbać o to oraz również o to by prześcieradło było zrobione w stu procentach z naturalnego oddychającego materiału. Njalepiej ,żeby to była bawełna. No i koljene ostatnie kolor zwrócmy uwagę na to by nie był zbyt wyrazisty i nie kuł dziecka w oczy. To tak w skrócie napisałem co ważne smile smile.

7

Dziękuje wszystkim za poświęcony czas i wpisy!!!!!!