1

Temat: Niedrogi sklep ze schodami strychowymi we Wrocławiu

Szukam schodów strychowych w dobrej cenie. Jeśli znacie porządny sklep z Wrocławia z dobrymi cenami to bardzo proszę o namiary bo będąc szczerym to już trochę się naszukałem ale nic konkretnego jak dotąd nie udało mi się znaleźć. Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

2

Odp: Niedrogi sklep ze schodami strychowymi we Wrocławiu

Najlepiej zamawiac na Megablach.pl. Ceny konkurencyjne a jakość porządna i sprawdzona. W necie jest bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat co też o czymś świadczy. Tak na marginesie to chcesz zwykłe proste schody montowane do klapy czy jakieś stałe, wymyślne?

3

Nic wymyślnego, normalne schody montowane do klapy i tyle. Na pewno sprawdzę ten sklep jak wrócę do domu. Narobiłeś mi nadziei big_smile

4

Zgodze sie ze w tym sklepie mozna dostać ładne schody strychowe Wrocław niestety nie oferuje zbyt wielu miejsc w których mozna niedrogo coś takiego dostać. Faktycznie najlepszą oferte mają tutaj https://megablach.pl/schody-strychowe-c … 1_286.html także mam nadzieje że w końcu coś zamówisz. Ja na przykład przez całą zimę nie miałam klapy ze schodami przez co strasznie wiało i sporo straciłam na ogrzewaniu.

5

masakra, a czemu nie szło wstawić?

6

Bo miałam generalny remont i dużo innych rzeczy cały czas wychodziło na pierwszy plan. Człowiek tak odsuwał i odsuwał sprawy zwiazane ze strychem ale w końcu udało się zrobić wszystko jak trzeba.