1

Temat: Gdzie szukać rzetelnych informacji o lekach?

Farmaceuci nie są dla mnie dobrym źródłem bo zwykle powtarzają to co zasłyszeli w reklamach a wiadomo, że reklama zawsze przedstawia dany środek jako najlepszy. Opinie w necie tez nie zawsze są miarodajne

2

Odp: Gdzie szukać rzetelnych informacji o lekach?

Ja jak coś mine interesuje to zwykle sprawdzam na stronie producenta, jasne, że jest tam trochę reklamy ale informacje siłą rzeczy musżą być wiarygodne bo jak nie to firma miałaby poblem z tym jakimś tam organem od etyki i prawdziwych informacji. Poza tym najlepiej ściągnąć sobie ulotkę

3

Może dobry pomysł ale tylko w przypadku pojedynczych produktów a mnie często zdarza się kupować nie tylko leki ale też suplementy i wiele innych produktów aptecznych…

4

To ja polecam popatrzeć w aptece internetowej, tam też muszą być rzetelne informacje a reklamy nie może być więc znajdziesz tylko obiektywny opis leków i środków i na co są, na przykład w Aptece Gemini. Wydaje mi się że to będzie dla ciebie najlepsze wyjście zwłaszcza że w aptekach łatwo i szybko wyszukasz tyle produktów ile chcesz

5

Tylko pewnie nie wszystko w nich będzie

6

No nie wiem, zdecydowana większośc na pewno smile Ja tak robiłam jak szukałam informacji na temat mleka dla dziecka, na przykład korzystałam z tego linku https://www.aptekagemini.pl/group/enfamil, a jasne jest że w przypadku akurat takich produktów rzetelny opis jest kluczowy

7

Najważniejsze że jest godny zaufania

8

Tak. Na przykład Belissa na włosy jest szeroko reklamowana a tutaj https://www.aptekagemini.pl/belissa-60-tabletek.html masz obiektywny opis, bez śladu reklamy a wiadomo, że reklama musi trochę podkoloryzować żeby pięknie brzmieć i zachęcać do zakupu smile

9

No i właśnie mając tego świadomość szukam informacji obiektywnych i prawdziwych, tu w końcu chodzi o moje zdrowie, nad kosmetykami się aż tak nie pochylam (choć one też mają wpływ na zdrowie, zwłaszcza skóry)

10

I to jest bardzo dobre podejście smile

11

smile Dzięki wielkie za pomoc

12

Nie ma za co smile