1

Temat: Jak wybrać najskuteczniejsze tabletki odchudzające?

Ratunku, muszę szybko schudnąć, niedługo biorę ślub a tu parę kilo za dużo w biodrach. Powiedzcie mi jakie tabletki odchudzające kupić, żeby były jak najskuteczniejsze. Mam 6 tygodni i 8 kilogramów do zrzucenia.

2

Odp: Jak wybrać najskuteczniejsze tabletki odchudzające?

To przypadkiem nie za późno się za to bierzesz? Co prawda nie jest to niemożliwe, ale zaraz potem te kilogramy ci wrócą. Poza tym, odchudzanie musi być zdrowe, nie możesz zrobić sobie krzywdy.

3

Wiesz co, jest mi wszystko jedno co będzie potem. W ten jeden jedyny dzień chciałabym dobrze wyglądać. Więc raczej herbatki wspomagające nie są dla mnie. Wolałabym coś, co spali szybko mój tłuszczyk z ramion, brzucha i bioder.

4

Pozwólcie, że się wetnę. Każdy organizm inaczej reaguje i tylko ty sama możesz zdecydować jakie będą dla ciebie najskuteczniejsze tabletki odchudzające. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co ci najbardziej przeszkadza w odchudzaniu: masz napady głodu, z trudem spalasz tłuszcz, czy chcesz przyhamować jego wchłanianie. Znalazłem fajną stronę, na której jest mnóstwo informacji czym się kierować w wyborze tabletek. Tu jest link: http://tabletki-odchudzanie.net.pl/wybi … chudzanie/, poczytaj, pomyśl i dopiero decyduj.

5

Pewnie masz rację, zwłaszcza, że biorę leki na tarczyce i tak mi przyszło do głowy, że mogą wchodzić w reakcję innymi lekami.

6

No widzisz, tym bardziej musisz poczytać, pomyśleć a może nawet porozmawiać z lekarzem bo to nie przelewki. Poza tym na stronie którą ci podałem znajdziesz porady ekspertów między innymi w zakresie żywienia.

7

Oj ludzie, czy nie lepiej jeść mniej i więcej się ruszać? Zmienić też dietę na bogatszą w warzywa, pić więcej wody. Tyje się długo, ale zrzucać chciało by się te kilogramy szybko. To tak nie działa.

8

Oj wiem, ale to wyjątkowa sytuacja, zrozumcie. Nie dołujcie mnie bo i tak jestem przygnębiona sad. Już sobie obiecałam, że zmienię styl życia i będę się odżywiać mądrzej, ale teraz po prostu muszę coś zrobić, żeby choć trochę schudnąć.