Temat: Chciałabym sobie sprawić kulki gejszy – proszę o opinie

Ginekolog poradził mi ostatnio że kupno takich kulek jest korzystne dla zdrowia, bo pomagają trenować mięśnie Kegla i ogólnie konsekwencją ich stosowania mogą być silniejsze doznania w czasie stosunku. Znajoma je sobie kupiła i bardzo jest zadowolona ale zależy mi też na innych opiniach.

2

Odp: Chciałabym sobie sprawić kulki gejszy – proszę o opinie

Sama mam już kulki gejszy od mniej więcej pół roku, a kupowałam je w tym sklepie -  https://intymnosc.pl/pl/175-kulki-gejszy. Zdecydowanie świetna rzecz, trening z nimi jest łatwy i sam w sobie bardzo przyjemny bo kuleczki same w sobie też stymulują. Na moje doświadczenia zakup wart polecenia.

3

Jakiś tekst blogowy o kulkach gejszy czytałem, opinie są na plus. Rzeczywiście mają swoje walory z punktu widzenia zdrowia intymnego pań więc w tych czasach chyba każda inwestycja w tę sferę jest dobra.

4

Widzę że tych kulek nieco w sprzedaży jest. No ale są różne typy masturbatora to dlaczego z kulkami miałoby być inaczej? Kobieta może sobie przeczcież wybrać taki wariant jaki jej potrzebom intymnym odpowiada najbardziej.

5

Ten wybór to dziś norma, zwłaszcza że jest tyle seks-shopów na rynku smile