Temat: Gdzie zamówię jedzenie na telefon na Warszawie Woli?

Cześć! też wam się czaaem nie chce nigdzie wychodzić, a jeść trzeba?? ja mam ten problem bardzo często. Po całym dniu na uczelni ciężko się zebrać, żeby przygotować coś do jedzenia, a jeszcze trudniej wyjść na miasto. Dlatego interesuje mnie jakaś dobra miejscówka z jedzeniem na telefon. Tylko nie jakieś kebaby czy pizze, bo tego już mam powyżej uszu:/ jakieś dobre, polskie jedzenie mnie ineresuje. Znacie cos??

2

Odp: Gdzie zamówię jedzenie na telefon na Warszawie Woli?

Ludzie to teraz się tak rozleniwili, a potem dziwota, ze studenci nie maja kasy, jak wydaja na jedzenie w knajpach:/ jak ja studiowałam, to przede wszystkim pomagali mi rodzice, mam przygotowywała mi obiady na cały tydzień. I przede wszystkim było tanio i zdrowo!

3

No tak, jak się zeruje na rodzicach to na pewno jest tanio:D a wracając do meritum, ja bym co poleciała lokal z jedzeniem na Warszawskiej Woli, w krótym sama się się zaopatruję, gdy nie chce mi się gotować, a dzieciaki wołają jeść (wiem, wyrodna matka itepe:D) wejdź sobie w ten link https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … szawa-wola od razu prowadzi do zakładki z info o dostawie.

4

Dzięki za link. a powiedz mi, jedzenie przywożą szybko i czy jest ciepłe?

5

zawsze szybciutko i jest jakby przed momentem zdjęte z ognia. Na pewno nie są to jakieś odgrzewane dania, bo wszystko jest też po prostu świeżutkie.

6

I o to mi chodzi, dzięki wielkie!