1

Temat: Jakie wybrać biurko do komputera?

Witam. Muszę kupić biurko do komputera dla moich dzieci, ale nie wiem, na jakie będzie się lepiej zdecydować, na jak najprostsze, taki bardziej stolik, czy może z szafkami. Wybieram spośród tych: http://meblex-rawicz.pl/category/biurka. Które byście wybrali?

2

Odp: Jakie wybrać biurko do komputera?

Ja bym wybrała zdecydowanie takie z szafkami, bo można tam trzymać wiele rzeczy, nie tylko tych co potrzebne są podczas nauki czy pracy przy komputerze. Dzieciakom na pewno przyda się dodatkowe miejsce w ich pokoju na wszelkie szpargały, jak już zajmujesz miejsce biurkiem to myślę że takie wyjście będzie rozsądniejsze niż stolik

3

Stolik też ma swoje zalety, wygląda estetycznie, zresztą minimalistyczne meble są teraz często wybierane i modne. Raczej nie polecałabym biurka białego dla mniejszych dzieci, ciągle będą na nim jakieś niepożądane ślady smile

4

Wiem, biorę pod uwagę bardziej neutralne kolory, podobają mi się zwłaszcza delikatne brązy i pasują mi do aranżacji. Na szczęście w tym sklepie Meblex jest duży wybór, ktoś mi go polecił i słusznie

5

Pamiętaj też żeby dobrze dobrać biurko do wysokości osób, które będą z niego korzystać, zwłaszcza jeśli chodzi o biurko do komputera bo zwykle siedzi się przy nim wiele godzin i dotyczy to zarówno dzieci jak i dorosłych. Łatwo wtedy nabawić się bólu kręgosłupa, nie mówiąc już o poważniejszych dolegliwościach w dłuższej perspektywie

6

Wiem, dzięki smile